Blog UIRP

Zarządzanie aukcjami Allegro w BaseLinker

Co można zrobić z już wystawioną aukcją Allegro?

BaseLinker może być pomocny nie tylko w obsłudze bieżących zamówień ale również może on pomóc nam w zarządzaniu już wystawionymi aukcjami na koncie marketplace. Ten wpis dotyczy Allegro jednak część ustawień i możliwości będzie powtarzać się również w innych kontach marketplace. Warto jednak zauważyć, że integracja Allegro jest najbardziej rozbudowana i posiada ona najwięcej opcji i możliwości modyfikacji już wystawionych aukcji.

Aby móc zarządzać aukcjami musimy je najpierw zaimportować do systemu BaseLinker. Jeżeli nie mamy jeszcze żadnych aukcji to wystarczy, że je wystawimy za pomocą właśnie BaseLinker-a. Po wystawieniu albo zaimportowaniu aukcji pojawią się one w zakładce “Zarządzanie aukcjami” w części “Allegro”. Ta sama zakładka znajduje się przy każdym nowym dodanym koncie marketplace.

Już wystawione aukcje może modyfikować, zmieniać, usuwać, duplikować a nawet wystawić ponownie na innym koncie Allegro.

Do każdego konta Allegro możemy przypisać różne szablony aukcji albo już po wystawieniu możemy taki szablon zmienić. Zmiana taka pozwoli nam np. dodać do każdej aukcji logo naszej firmy. W sytuacji gdy takie logo nie było dodane wcześniej.

Zobacz w jaki sposób zmienić aukcje na najnowszym filmie na kanale YouTube. Jeżeli chcesz zapytać o ofertę wdrożenia to napisz koniecznie na adres biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych