Szkolenia z MS Excel dla firm

Szybka i efektywna analiza danych wymaga znajomości odpowiednich narzędzi obliczeniowych. Oferowane przez nas szkolenia z MS Excel dla firm e-commerce, korporacji oraz osób indywidualnych sprawią, że Twój zespół lepiej wykorzysta arkusze kalkulacyjne w codziennej pracy.

Dlaczego Twój zespół potrzebuje szkolenia z MS Excel?

Analityka jest obecna w każdej branży. Umiejętność zwinnego wykorzystania oprogramowania biurowego pozwala na szybsze przetwarzanie danych i łatwiejsze wyciąganie wniosków. W efekcie uzyskasz przejrzyste tabele i wykresy, dużo bardziej czytelne niż suche zbiory liczb. Zastosowanie formuł analitycznych, zaawansowanych funkcji czy wbudowanych narzędzi obliczeniowych umożliwi tworzenie raportów, które pokochają Twoi klienci, kontrahenci i inwestorzy.

Jak wyglądają nasze szkolenia z MS Excel?

Szkolenia z MS Excel prowadzone przez UIRP Radosław Potoczak to nie tylko teoria. Kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, celem ustalenia niezbędnego zakresu informacji do przekazania. Na tej podstawie opracujemy dedykowane ćwiczenia. Pokażemy Ci techniki obliczeniowe, które pozwolą na efektywną analizę danych, a w konsekwencji optymalizację budżetów i procesów w Twojej firmie.

Oferowane przez nas szkolenia z MS Excel prowadzimy w formie warsztatowej. Nie zamykamy się w sztywnych ramach programu szkoleniowego. Chcemy nauczyć Ciebie i Twój zespół efektywnego wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie.

Sprawdź nasze szkolenia MS Excel w serwisie Udemy

Przygotowaliśmy również szereg przystępnych materiałów szkoleniowych w formie online. Jeżeli nie możesz umówić się z nami na dedykowane warsztaty, to sprawdź nasze szkolenia MS Excel w serwisie Udemy. Wysokie oceny naszych kursantów, to najlepsze potwierdzenie jakości przekazywanej wiedzy. Zobacz sam i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Wybierz szkolenie dla Siebie i Twojej firmy

Poziom podstawowy

Oferta szkoleń MS Excel na poziomie podstawowym dedykowana jest dla osób zaczynających pracę z programem. Kurs obejmuje zagadnienia dotyczące wprowadzania i edycji danych. Od wykresu, przez drukowanie po tworzenie formuł i funkcji. Tematyka może być dopasowana do indywidualnych preferencji danej osoby lub grupy.

Poziom rozszerzony

Warsztaty na poziomie rozszerzonym stanowią rozwinięcie szkolenia MS Excel dla początkujących. W trakcie zajęć przedstawiamy narzędzia do analizy danych i obliczeń przy użyciu funkcji dat, tekstowych i logicznych. Pokazujemy również praktyczne zastosowania tabele przestawnych, sum częściowych oraz bardziej rozbudowanych wykresów.

Korepetycje

Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu konkretnych problemów związanych z obsługą arkuszy kalkulacyjnych? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę indywidualnych korepetycji z MS Excel. Zgłoś się do nas i porozmawiajmy o tym, jakie tematy interesują Cię najbardziej. Szkolenia odbywają się na platformie clickmeeting.com.

Szkolenia dla firm

Głównym obszarem działalności edukacyjnej UIRP Radosław Potoczak są szkolenia dla firm. Rozliczenie odbywa się na podstawie indywidualnie negocjowanych, atrakcyjnych stawek dziennych. Odezwij się do nas! Z przyjemnością pomożemy dobrać Ci odpowiedni poziom kursów online z MS Excel i przedstawimy dobrą ofertę.

Co zyskasz, decydując się na szkolenie z MS Excel?

Indywidualne podejście

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Lubimy rozmawiać, dlatego z przyjemnością odpowiemy na pytania uczestników szkolenia MS Excel.

Merytoryczna wiedza

Zawsze przekazujemy sprawdzoną i merytoryczną wiedzę. Nie lubimy teoretyzować, dlatego stawiamy na praktykę i specjalnie opracowane zadania.

Praktyczne przykłady

Pokazujemy praktyczne przykłady zastosowań arkuszy kalkulacyjnych w Twojej branży. Zachęcamy do kontaktu, celem ustalenia zakresu zagadnień.

Wybierz tematy szkolenia

Wiemy, jak bardzo zróżnicowane są potrzeby w zakresie obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Wychodząc naprzeciw pytaniom klientów, prezentujemy tematykę, jaką poruszamy podczas zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Poziom podstawowy

Podstawowe funkcje i tworzenie formuł: SUMA, ILOCZYN, MIN, MAX, ŚREDNIA, funkcje zaokrągleń , MIN.K, MAX.K, JEŻELI, DZIŚ,

Podstawy drukowania

Ochrona danych

Narzędzie Tabeli automatycznej i fragmentator w tabeli

Narzędzie formularza

Operacje na arkuszach, wierszach i kolumnach

Okno czujki

Opis wstążki i opcji. Poruszanie się po arkuszu.

Wprowadzanie, usuwanie, kopiowanie danych.

Wstawianie i edytowanie grafik

Listy niestandardowe

Edytowanie danych i formaty danych.

Widok i drukowanie.

Filtrowanie i sortowanie.

Odwołania do komórek. Wstęp.

Wklejanie specjalne

Narzędzie Przejdź do

Znajdowanie i zamienianie

Menadżer nazw

Dodawanie notatek

Notatki i komentarze

Style komórek

Tworzenie wykresu

Funkcja SUMY.CZĘŚCIOWE

Poziom rozszerzony

Funkcje Tekstowe (LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU, DŁ, LITERY.MAŁE, LITERY.WIELKIE, Z.WIELKIEJ.LITERY, ZNAJDŹ, ZŁĄCZ.TEKST, PODSTAW )

Funkcje Logiczne (JEŻELI, ORAZ, LUB, CZY.TEKST, CZY.BŁĄD, CZY.LICZBA)

Funkcje Analizy danych finansowych (LICZ.JEŻELI, SUMA.JEŻELI, LICZ.WARUNKI, SUMA.WARUNKÓW)

Funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO, WYSZKUJA.POZIOMO, X.WYSZUKAJ.

Narzędzie Tekst jako kolumny

Funkcje dat Podstawowe (DZIŚ, TERAZ, DATA, DZIEŃ, MIESIĄC, ROK, DNI.ROBOCZE, DZIEŃ.ROBOCZY, NR.SER.OST.DN.MIES, NUM.TYG, DZIEŃ.TYG )

Funkcje dat Rozszerzone (Dodatkowo DATA.RÓŻNICA , CZĘŚĆ.ROKU )

Formatowanie warunkowe

Wykresy

Tabele Przestawne Podstawowe

Tabele Przestawne Rozszerzone

Importowanie danych do Excela

Zabezpieczenie pliku (hasła, ochrona danych)

Grupowanie i suma częściowa

Funkcja SUMY.CZĘŚCIOWE

Funkcje i obliczenia na wartości czasu

Filtrowanie zaawansowane

Narzędzie Znajdź i Zamień

Poprawność danych

Program indywidualny

Jeżeli nie chcesz skorzystać z gotowego rozwiązania to możesz wybrać interesujące cię tematy i na tej podstawie przygotuje szkolenie. Wybrane funkcje czy tematy takie jak ochrona danych, importowanie danych mogą zostać przygotowane specjalnie dla ciebie. Ilość zadań w każdym temacie też może być zmieniona.

Wybierz dowolne tematy lub zdaj się na moje doświadczenie.

Korepetycje

Najskuteczniejsze jest indywidualne podejście. Korepetycje to świetny sposób na naukę programu MS Excel, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Koszt godziny korepetycji on-line to tylko 50 zł netto. W ramach korepetycji otrzymujesz mój kurs na Udemy za darmo przy zamówieniu 4 godzin korepetycji !

 

 

Sprawdź szkolenia z MS Excel na innych platformach

Poszukujesz materiałów edukacyjnych dostępnych z dowolnego miejsca na świecie przez całą dobę? Chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi arkuszy kalkulacyjnych? Sprawdź nasze profesjonalne szkolenia z MS Excel w serwisie Udemy! Autorskie materiały opracowane przez UIRP Radosław Potoczak bazują na wieloletnim doświadczeniu w branży szkoleniowej i współpracy z Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin" we Wrocławiu. Sekretem ich wysokiej skuteczności jest prostota przekazu i maksymalny nacisk na praktykę oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia. Kursy online z MS Excel na platformie Udemy są adresowane zarówno dla osób początkujących, jak i średnio-zaawansowanych. Tematyka szkoleń została dobrana tak, by pomóc osobom, które chcą wykorzystać znajomość arkuszy kalkulacyjnych podczas rozmowy rekrutacyjnej czy na ścieżce swojego rozwoju zawodowego. Wiedza na temat formatowania warunkowego, funkcji tekstowych i logicznych czy tabeli przestawnych będzie przydatna również dla pracowników sektora e-commerce. Jeżeli szukasz dobrego kursu online z MS Excel, to wybierz szkolenia Radka Potoczaka w serwisie Udemy!
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych