O firmie

Najlepszy biznes to ten, który rodzi się z pasji. To właśnie ona przyczyniła się do powstania firmy UIRP Radosław Potoczak. Dziś przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją wdrożeń systemu automatyzacji dla e-commerce BaseLinker oraz szkoleniami z obsług MS Excel.

Nazywam się Radosław Potoczak i jestem właścicielem UIRP, firmy, która realizuje profesjonalne usługi dla branży e-commerce oraz kursy z zakresu obsługi programu MS Excel. Do założenia własnej działalności gospodarczej skłoniło mnie wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, prowadzenia szkoleń oraz biznesu internetowego. Obecnie mój główny obszar działania to kompleksowe wdrożenia systemu BaseLinker, który automatyzuje szereg procesów w sklepie internetowym. Dzięki niemu zyskasz więcej wolnego czasu. Dla siebie, rodziny i najbliższych.

Dlaczego warto pracować właśnie ze mną? Jestem pasjonatem i do każdego zlecenia podchodzę z tym samym entuzjazmem. Moi współpracownicy zawsze wnoszą dobrą energię do projektu. Jednocześnie zawsze zachowujemy profesjonalizm. Terminowość, rzetelność i dobra komunikacja z klientem to podstawa naszych działań.

Zaufali nam

Warto ze mną pracować

Wiedzą na temat arkuszy kalkulacyjnych oraz wdrożeń systemu BaseLinker dzielę się również na moim blogu. Znajdziesz tam szereg praktycznych porad i wskazówek, które z pewnością pomogą Ci w lepszym wykorzystaniu programu MS Excel oraz rozwoju biznesu e-commerce. Zachęcam Cię do lektury moich artykułów. Jeżeli masz jakieś sugestie, to nie wahaj się do mnie napisać!

Lubię dzielić się wiedzą

Moją drugą pasją jest edukacja. Lubię dzielić się wiedzą, dlatego prowadzę szkolenia z zakresu obsługi i technik obliczeniowych w MS Excel. Jestem również autorem kursów online publikowanych w serwisie Udemy, które są wysoko oceniane przez uczestników. Można mnie również spotkać w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin" we Wrocławiu, gdzie uczę, jak skutecznie wykorzystać potencjał arkuszy obliczeniowych w życiu prywatnym i zawodowym. Jeżeli poszukujesz praktycznej wiedzy na temat obsługi MS Excel, to zapraszam Cię do współpracy!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych