Przejdź do treści

Najlepszy biznes to ten, który rodzi się z pasji.

Najlepszy biznes to ten, który rodzi się z pasji. To właśnie ona przyczyniła się do powstania firmy UIRP Radosław Potoczak. Dziś przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją wdrożeń systemu automatyzacji dla e-commerce BaseLinker oraz szkoleniami z obsług MS Excel.

Nazywam się Radosław Potoczak i jestem właścicielem UIRP, firmy, która realizuje profesjonalne usługi dla branży e-commerce oraz kursy z zakresu obsługi programu MS Excel. Do założenia własnej działalności gospodarczej skłoniło mnie wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, prowadzenia szkoleń oraz biznesu internetowego. Obecnie mój główny obszar działania to kompleksowe wdrożenia systemu BaseLinker, który automatyzuje szereg procesów w sklepie internetowym. Dzięki niemu zyskasz więcej wolnego czasu. Dla siebie, rodziny i najbliższych.

Dlaczego warto pracować właśnie ze mną? Jestem pasjonatem i do każdego zlecenia podchodzę z tym samym entuzjazmem. Moi współpracownicy zawsze wnoszą dobrą energię do projektu. Jednocześnie zawsze zachowujemy profesjonalizm. Terminowość, rzetelność i dobra komunikacja z klientem to podstawa naszych działań.

Zaufali nam

2.-Stowarzyszenie-Ksiegowych-w-Poznaniu-1
uirp potoczak wdrożenia 1

Warto ze mną pracować

Wiedzą na temat arkuszy kalkulacyjnych oraz wdrożeń systemu BaseLinker dzielę się również na moim blogu. Znajdziesz tam szereg praktycznych porad i wskazówek, które z pewnością pomogą Ci w lepszym wykorzystaniu programu MS Excel oraz rozwoju biznesu e-commerce. Zachęcam Cię do lektury moich artykułów. Jeżeli masz jakieś sugestie, to nie wahaj się do mnie napisać!

uirp potoczak wdrożenia 2

Lubię dzielić się wiedzą

Moją drugą pasją jest edukacja. Lubię dzielić się wiedzą, dlatego prowadzę szkolenia z zakresu obsługi i technik obliczeniowych w MS Excel. Jestem również autorem kursów online publikowanych w serwisie Udemy, które są wysoko oceniane przez uczestników. Można mnie również spotkać w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” we Wrocławiu, gdzie uczę, jak skutecznie wykorzystać potencjał arkuszy obliczeniowych w życiu prywatnym i zawodowym. Jeżeli poszukujesz praktycznej wiedzy na temat obsługi MS Excel, to zapraszam Cię do współpracy!