Blog UIRP

BaseLinker Caller

Integracja BaseLinker Caller

Jedną z ciekawszych i co najważniejsze darmowych integracji dostępnych w systemie BaseLinker jest integracja BaseLinker Caller. Integracja to umożliwia wyświetlanie na ekranie telefonu informacji o kliencie, który do nas dzwoni. Warunkiem jest to, że klient poda swój numer telefonu w zamówieniu. BaseLinker na podstawie tego właśnie numeru rozpoznanej między innymi status w jakim jest zamówienie oraz przede wszystkim dane klienta. Imię i nazwisko. Witając się z klientem możemy więc podać np. jego imię. Skraca to znacznie obsługę klienta. Od razu wiemy z kim rozmawiamy i o jakie zamówienie chodzi.

W tym momencie (listopad 2022) integracja dostępna jest jedynie dla telefonów z systemem Android. Wystarczy zainstalować aplikacje na swoim telefonie oraz sparować ją ze swoim kontem BaseLinker. Parowanie polega na skanowaniu specjalnego kodu kreskowego, który generujemy na koncie.

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda ekran telefonu w momencie gdy dzwoni do nas klient.

Zobacz na najnowszym filmie na kanale YouTube w jaki sposób dodać taką integracje a w sprawie wdrożeń i szkoleń z systemu BaseLinker napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych