Blog UIRP

Konto Ceneo w BaseLinker

ceneo-baselinker

Dodaj konto Ceneo do swojego panelu BaseLinker

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się dodaniem kolejnej integracji w systemie BaseLinker. Mowa jest tutaj konkretnie o porównywarce cen CENEO. Dzięki systemowi BaseLinker możesz wystawiać oferty w tej porównywarce. Pamiętaj jednak aby wcześniej zapoznać się z regulaminem i cennikiem Ceneo. Nie jest to klasyczny marketplace. Zanim podejmiesz decyzje o wystartowaniu w tym systemie sprzedaży zrób po prostu odpowiednie przygotowanie.

Dzięki integracji platformy Ceneo z Baselinkerem, sklepy internetowe będą mogły jeszcze lepiej zarządzać swoją sprzedażą i ulepszyć swoją ofertę. Synchronizacja danych między platformami pozwoli na automatyczne i błyskawiczne aktualizowanie ofert, co przyczyni się do poprawy doświadczenia zakupowego klientów.

Integracja platformy Ceneo z Baselinkerem to prosta i intuicyjna funkcja, która pozwala na łatwe zarządzanie ofertami w sklepie internetowym. Dzięki niej, sklep będzie mógł błyskawicznie aktualizować swoją ofertę, zmieniać ceny produktów, a także sprawdzać stan magazynowy.

Zintegrowanie platformy Ceneo z Baselinkerem to nie tylko ulepszenie doświadczenia zakupowego dla klientów, ale także znaczna oszczędność czasu dla właściciela sklepu internetowego. Zamiast ręcznie wprowadzać zmiany, zintegrowane narzędzia pozwolą na automatyczne aktualizowanie ofert, a to przyczyni się do oszczędności czasu i zwiększenia efektywności pracy.

Samo dodanie integracji jest bardzo podobne do innych kont marketplace czy sklepów.

Szczegółową instrukcję znajdziesz na najnowszym filmie na moim kanale YouTube.

W sprawie szkoleń i wdrożeń do systemu BaseLinker napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych