Blog UIRP

Dodawanie konta Allegro do BaseLinker

Jak dodać konto Allegro do systemu BaseLinker ?

Allegro to największy marketplace w Polsce. Dobrze więc wystawiać tam swoje produkty. Nawet jeżeli miała to by być jedynie reklama naszego własnego sklepu internetowego. Do systemu BaseLinker można podpiąć dowolną ilość kont na Allegro. Dodawanie kolejnego konta jest bardzo proste. Na moim kanale YouTube ukazał się film gdzie pokazuje jak takie konto dodać oraz jak je wstępnie skonfigurować.

Temat Allegro i BaseLinkera to temat obszerny. Będę więc omawiał różne jego aspekty w osobnych wpisach. W tym zajmiemy się po prostu podłączeniem nowego konta.

Aby to zrobić zaloguj się jednocześnie do BaseLinker oraz do swojego konta Allegro. Następnie przejdź do zakładki “Integracje” i wybierz “Dodaj nową integracje”. Z listy dostępnych integracji wybierz “Allegro”.

Proste prawda 🙂

Oczywiście aby móc sprzedawać na Allegro musisz swoje konto odpowiednio przygotować. Mówię tu o warunkach zwrotów, reklamacji i gwarancji. W samym systemie BaseLinker też musisz przygotować kilka ustawień o których będę wspominał w kolejnych postach. Takich jak między innymi szablon aukcji czy pobranie cenników z Allegro.

Wszystko to jest potrzebne aby móc wystawiać nowe aukcje na Allegro.

Jeżeli prowadzisz już sprzedaż na Allegro i chcesz dodać istniejące konto z wystawionymi produktami to oczywiście możesz to zrobić. Wystawione aukcje możesz zaimportować do BaseLinker i zarządzać nimi już bezpośrednio z panelu systemu.

Ten temat również szerzej omówię w kolejnych postach. Będę między innymi pisał o aktualizacji, modyfikacji i zmianie aukcji na Allegro. Opiszę również proces wystawiania nowych aukcji.

Jeżeli chciałbyś obsługiwać swoją sprzedaż na Allegro w systemie BaseLinker to zapraszam do kontaktu pod adresem biuro@uirp.pl. Dowiedz się na czym polegają wdrożenia i jak mogą one pomóc twojej firmie w zwiększeniu sprzedaży !

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych