Blog UIRP

Dodawanie konta Erli do BaseLinker

Dodaj konto Erli oraz Erli dostawy do panelu

System BaseLinker umożliwia dodanie wielu różnych kont marketplace, sklepów oraz innych integracji, które razem pomagają lepiej zarządzać Twoim e-biznesem.

Erli jest jednym z tych kont marketplace, które zyskuje coraz większą popularność. Podobnie jak Allegro i Shopee, Erli oferuje również swoim klientom możliwość wysyłania paczek poprzez ich własne systemy wysyłkowe. BaseLinker umożliwia również nadawanie paczek dla zamówień z Erli poprzez Erli wysyłkę. Jest to schemat podobny do integracji “Wysyłam z Allegro” gdzie możesz nadawać paczki bez umowy z żadną firmą kurierską. Co ciekawe przez wysyłkę z Erli możesz nadawać paczki paczkomatowe. Co nie jest możliwe w przypadku “Wysyłam z Allegro”. Nie jest możliwe jedynie bezpośrednio z panelu BaseLinker. Jest jedynie możliwe bezpośrednio w Allegro. W przypadku Erli tego problemu nie ma.

Mamy więc dwie integracje. Marketplace oraz integracja do nadawania paczek. Obie możesz dodać do panelu BaseLinker. Zobacz jak to zrobić w moim najnowszym poradniku na kanale YouTube.

W sprawie szkoleń oraz wdrożeń do systemu BaseLinker napisz na biuro@uirp.pl albo skorzystaj z formularza kontaktowego. Pomagam stworzyć najlepszy sposób procesowania zamówień i doradzam jak wykorzystać potencjał systemu BaseLinker. Rozmowa i oferta są darmowe!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych