Blog UIRP

Dodaj sklep Shoper do BaseLinker

Jak dodać i skonfigurować sklep na platformie Shoper?

Shoper to rozwiązanie dla mniej wymagających klientów. Chcesz po prostu dodać szybko sklep i oferować swój towar właśnie tam. Zależy tobie na supporcie i pomocy ze strony firmy, która takie rozwiązania oferuje? Shoper może się w tym przypadku sprawdzić.

Moja firma oferuje tworzenie sklepów na bardziej elastycznej platformie jaką jest Woocommerce na wordpress. Oczywiście to jaką platformę do sklepu wybierzesz jest zawsze kwestią indywidualną. Musisz przeanalizować swoje potrzeby oraz ofertę każdej platformy. To, że coś jest prostsze nie zawsze znaczy, że jest lepsze.

Jeżeli jednak zdecydowałeś, że wybierzesz właśnie platformę Shoper dla Twojego sklepu internetowego to koniecznie obejrzyj mój najnowszy film gdzie pokazuje jak zintegrować sklep właśnie na platformie Shoper z systemem BaseLinker.

Dodawanie, konfiguracja sklepu oraz uwzględnienie go w scenariuszy procesowania zamówień jest częścią wdrożeń do systemu BaseLinker, które oferuje firma UIRP.

Zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu i napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z zakładki “kontakt” i formularza kontaktowego.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych