Blog UIRP

Drukowanie w chmurze w BaseLinker

Cloud Print w systemi BaseLinker, co wybrać?

Integracja z programami typu Cloud Print jest jedną z wielu, które są dostępne bezpośrednio w panelu BaseLinke. Podczas wdrożenia do systemu BaseLinker Twoje firmy masz możliwość dodania tej funkcjonalności. Daje ona możliwość drukowania na wybranej drukarce z dowolnego miejsca. Drukarka dzięki temu, że jest dodana do integracji Cloud Print jest cały czas dostępna i gotowa do druku. Oczywiście komputer na którym jest zainstalowana i podłączona drukarka, musi być włączony i połączony do internetu.

Do wybory masz rozwiązania bezpłatne i płatne. Dodanie integracji Cloud Print polega na zainstalowaniu specjalnego programu na komputerze, na którym masz zainstalowaną drukarkę. Program łączy się z internetem i komunikując z serwerem jest widoczna dla Ciebie w panelu BaseLinker.

Jedna integracja Cloud Print pozwala komunikować się z kilkoma drukarkami na kilku komputerach. Mogą to być zwykłe drukarki laserowe albo atramentowe lub drukarki termiczne i etykieciarki.

Na kanale YouTube został opublikowany film gdzie pokazuje jak dodać integracje i jakie są dostępne opcje bezpośrednio z panelu.

Jeżeli chciałbyś wdrożyć BaseLinker w swojej firmie to napisz na biuro@uirp.pl i zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych