Blog UIRP

Edycja pliku CSV z BaseLinker

Edycja pliku z produktami CSV z BaseLinker w MS Excel

Dzisiejszy wpis będzie dotyczył tak naprawdę sposobu na poprawę lub zmianę naszych produktów w magazynie systemu BaseLinker w sposób masowy. Zakładając, że masz już dodane produkty i chcesz je jedynie zmienić lub dodać nowe informacje do karty produktu.

Dzięki temu, że możesz eksportować cały magazyn do pliku CSV, będziemy w stanie edytować ten plik w programie MS Excel dodając kolejne pozycje lub zmieniając już istniejące informacje.

W tym konkretnym przypadku zrobimy trzy zmiany. Po pierwsze zmienimy frazę w nazwę produktów w całym magazynie. Zmienimy stawkę VAT oraz dodamy nową informację. Cenę w EURO.

Oczywiście program MS Excel ma wiele różnych narzędzi, które mogą zmodyfikować plik CSV. W kolejnym wpisach i na kolejnych filmach będę ten temat omawiał szerzej. Praca w MS Excel umożliwia masowe zmiany, których jeszcze nie ma w samym systemie BaseLinker.

Jeżeli chciałbyś wspólnie wdrożyć system BaseLinker w swojej firmie to napisz koniecznie na biuro@uirp.pl. Zajmuje się wdrożeniami oraz szkoleniami z obsługi systemu. Pomogę Twojej firmie stworzyć najlepszy scenariusz procesowania zamówień i ich obsługi.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych