Blog UIRP

Eksport magazynu do pliku

Stwórz plik CSV lub PDF z produktami pobranymi z magazynu BaseLinker!

Ostatnio na moim blogu pojawił się wpis pokazujący jak na podstawie wcześniej przygotowanego pliku CSV, zawierającego informacje o produktach, stworzyć magazyn w systemie BaseLinker. Artykuł ten znajdziesz pod tym linkie.

Dzisiaj zajmiemy się czynnością odwrotną czyli dowiesz się w jaki sposób eksportować plik z listą produktów prosto z BaseLinker.

Wyobraź sobie sytuacje, że posiadasz jedynie konto na Allegro. Masz tam opisy, zdjęcia i wszystkie informacje o produktach. Kolejnym krokiem jest otworzenie sklepu internetowego. Chcesz w prosty sposób dodać do swojego sklepu te same produkty, które masz na Allegro.

Dzięki systemowi BaseLinker możesz stworzyć katalog produktów właśnie w BaseLinker podczas importu swoich aukcji. Następnie gdy masz już gotowe produkty, możesz je eksportować za pomocą narzędzia eksportu z BaseLinker do jednego z wielu dostępnych formatów. W przypadku sklepów internetowych możesz przygotować specjalny plik dla sklepu: Clickshop, PrestaShop, RedCart, Shoper, ShopGold, Shoplo, SoteShop i WooCommerce. 

Po eksporcie taki plik możesz edytować w programie MS Excel i odpowiednio przygotować produkty zanim zaimportujesz je do swojego sklepu internetowego. 

Jest to jeden ze scenariuszy, w którym możesz potrzebować spisu swoich produktów. Spisu, który będzie utworzony na podstawie magazynu w systemie BaseLinker. Zobacz na filmie jak to działa w praktyce. 

Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanał. Raz w tygodniu dodaje film związany z e-commerce lub tematyką MS Excel.

Jeżeli chce zlecić mi wdrożenie do systemu BaseLinker albo szkolenie BaseLinker to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Poniżej jak zawsze na moim blogu znajdziesz film. Zapraszam do subskrypcji kanału.

[email-subscribers-form id=”2″]

Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych