Blog UIRP

Tworzenie Faktur w BaseLinker

Od czego zacząć ?

Wdrożenia do systemu Baselinker to stopniowy proces podczas, którego plany klienta i jego model biznesowy nabierają nowe kształtu i w końcu dzięki BaseLinker zyskują upragnioną automatyzację. Jednym z elementów wdrożeń jest możliwość generowania faktur i paragonów bezpośrednio w BaseLinker bez konieczności posiadania osobnego programu księgowego typu Fakturownia albo wFirma.

Poza tworzeniem dokumentów możesz również podłączyć do systemu BaseLinker drukarkę fiskalną on-line i automatycznie fiskalizować paragony. Do tego potrzebny jest jeszcze dodatkowy zewnętrzny program. 

Faktury zwykłe, imienne, paragony lub paragony imienne możesz wysyłać za pomocą podłączonej do systemu BaseLinker skrzynki e-mail jako załącznik do wiadomości. Wszystko dzieje się oczywiście automatycznie. Tworzone są dokumenty dokładnie w tym momencie, w którym chcesz aby były wygenerowane oraz są wysyłane w wybranym szablonie e-mail. O mailach pisałem w poprzednich wpisach na blogu. Zapraszam do lektury 🙂

Jeżeli interesuje cię zwiększenie sprzedaży. Lepsza automatyzacja działania twojej firmy e-commerce to zapraszam do kontaktu. Nie ważne czy masz własny sklep internetowy czy sprzedajesz na Allegro. BaseLinker pozwoli na spięcie wszystkich kanałów sprzedażowych w jednym miejscy. Tymczasem zapraszam na mój kanał na YpuTube do obejrzenia filmy na temat faktur w systemie BaseLinker.

[email-subscribers-form id=”2″]

Zapytaj o wdrożenia

Kliknij i
udostępnij ten arykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych