Blog UIRP

Integracja “Wysyłam z Allegro”

Wszystkie integracje w jednym miejscu

Podczas wdrożeń do systemu BaseLinker jednym z podstawowych zadań jakie klienci stawiają przede mną jest zintegrowanie usług kurierskich z BaseLinker i możliwość zamawiania paczki bezpośrednio z panelu BaseLinker.

Jedną z ciekawszych integracji dla firm, które sprzedają tylko na Allegro jest sposób wysyłki “Wysyłam z Allegro”.  Bez konieczności podpisywania umowy z przewoźnikami masz możliwość zamawiania kilku rodzajów paczek (InPost, DPD, UPS). Integracja ta może być dodana do Twojego konta na BaseLinker. Rozwiązanie to pozwala ci zarządzać sprzedażą oraz zamawiać paczki bezpośrednio z panelu systemu BaseLinker.

Integracja ta nie jest powiązana za pomocą klucza API co przekłada się na brak możliwości zmiany statusu w BaseLinker na podstawie zmiany statusu u przewoźnika (stan na wrzesień 2021). W przypadku integracji gdzie mamy podpisaną umowę np. z firmą InPost po tym jak kurier odbierze od nas przesyłkę, dzięki akcji automatycznej możemy przenieść zamówienie za statusu “Spakowane” do “Wysłane”. Jest to przykład jednego ze scenariuszy wdrożenia.

Na kanale YouTube możesz sprawdzić jak dodać integracje “wysyłam z Allegro” do systemu BaseLinker. Jeżeli chcesz zastosować to rozwiązanie w firmie to koniecznie napisz na biur@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Raz w tygodniu dodaje film związany z e-commerce lub MS Excel.

Zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych