Blog UIRP

Dodawanie konta Empik

Jak dodać i skonfigurować konto Empik

Kiedy Empik był kojarzony ze sprzedażą książek, płyt z muzyką oraz filmami. Dzisiaj Empik to pełnoprawny marketplace. Możesz tam znaleźć oferty tysięcy firm oraz marek. Nie tylko z kategorii rozrywki i multimediów. Klienci również są coraz bardziej świadomi oferty i znaczenia tego szybko rozwijającego się konta marketplace.

Allegro pozostaje dalej niedoścignionym liderem w kwestii ilości ofert oraz kupujących. Nie zmienia to jednak faktu, że warto wystawiać swoje oferty w innych miejscach aby znaleźć jeszcze więcej potencjalnych klientów.

Funkcjonalności integracji Empik są w większości zbieżne z tym co oferuje BaseLinker dla Allegro. Możemy więc wystawiać oferty i modyfikować już te wystawione. Dodanie samego konta jest również podobne do dodania konta Allegro. Na najnowszym filmie opublikowanym na kanale YouTube zobaczysz jak to zrobić. Dowiesz się również w jaki sposób skonfigurować wtyczkę Empik w zakładce “Integracje” w panelu BaseLinker.

Konta marketplace i wystawianie ofert są częścią wdrożeń do systemu BaseLinker oraz szkoleń ,które oferuje. Zapytaj koniecznie o ofertę i to jak wdrożenie może pomóc Twojej firmie w rozwoju oraz zwiększeniu sprzedaży.

Napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych