Przejdź do treści

Narzędzie „zamień” w MS Excel

  • MS Excel
ms-excel-zamień-szkolenia-potoczak

Zamień dowolne wartości w MS Excel w oparciu o ich format

Każdy kto zetknął się z programem MS Excel na pewno zna narzędzie „zamień”. Służy ono do zamiany wybranych wartości na inne. Dotyczy do zazwyczaj tekstu. Jest to najprostsza forma zamiany, która pojawia się na szkoleniach z programu MS Excel na poziomie podstawowym. Nie każdy jednak stosuje to narzędzie i zamienia elementy związane z formatowaniem danych czyli inaczej mówiąc z ich wyglądem.

W najnowszym poradniku, który pojawił na kanale YouTube możesz zobaczyć w jaki sposób odnaleźć wybrane dane i zamienić ich wygląda na inny wybrany format.

Proste narzędzie, które po lepszym poznaniu może stać się potężnym pomocnikiem podczas codziennej pracy z programem MS Excel. Tego typu porady i praktyczne zastosowania programu znajdziesz na moich szkoleniach. Szkolenia on-line są dostępne po tym adresem oraz na Udemy i eduj.pl. 

Kupując kurs w moim sklepie wspierasz moją pracę w 100%. 

Jeżeli masz pytanie dotyczące samych szkoleń z programu MS Excel napisz na szkolenia@uirp.pl. Szkolenia prowadzę również w formie stacjonarnej. Zapraszam!

Pamiętaj aby zasubskrybować kanał na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film o tematyce MS Excel oraz e-commerce. 

Jeżeli interesują cię szkolenia z programu MS Excel to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Na moim blogu znajdziesz również artykuły i porady dotyczące BaseLinker-a. Wdrożenia BaseLinker i szkolenia BaseLinker można śmiało łączyć z pracą w arkuszach kalkulacyjnych. W obu przypadkach chętnie pomogę.

Kliknij i udostępnij ten arykuł