Blog UIRP

Wznawianie aukcji Allegro

Automatyzacja wznawiania aukcji Allegro w systemie BaseLinker

Automatyzacja powtarzalnych czynności jest jedną z głównych zalet systemu BaseLinker. Podczas szkoleń ora wdrożeń staram się z klientami zautomatyzować jak najwięcej czynności. Przynosi to przede wszystkim ogromną oszczędność czasu. Jedną z najczęściej wykorzystywanych funkcji systemu BaseLiner jest wystawie aukcji na koncie marketplace a najpopularniejszym kontem w Polsce jest oczywiście Allegro.

Przy wystawianiu setek a nawet tysięcy aukcji warto zaplanować czy chcemy aby były one po zakończeniu ponownie wznawiane. Ponowne wznowienie aukcji może mieć miejsce gdy stan w magazynie BaseLinker zwiększy się z zera liczbę dodatnią. Wstawieniach synchronizacji stanów magazynowych decydujemy co ma się wydarzyć gdy stan w naszym magazynie spadnie poniżej zera. Możemy wtedy między innymi zakończyć taką aukcję.

Po jakimś czasie jednak zakupimy towar i chcemy go ponownie wystawić. Najlepiej na tej samej aukcji Allegro. Ustawienie ponownego wznawiania aukcji możemy zmienić w integracji każdego konta Allegro. Wtedy po jej wystawieniu w kolumnie “informacja” pojawi się zielona ikona.

Nie przejmuj się jeżeli zapomniałeś tą opcje włączyć a wystawiłeś już wiele aukcji. Możesz ją dodać do już wystawionych ofert. Jest to jedna z operacji w zakładce “zarządzanie aukcjami”.

W sprawie wdrożeń i szkoleń do systemu BaseLinker napisz na biuro@uirp.pl l skorzystaj z formularza kontaktowego.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych