Blog UIRP

Nowości BaseLinker 10/2022

Wybrane nowości dla sprzedających

Pierwszą nowością, na którą chciałbym zwrócić uwagę jest nowa hurtownia. Znana marka sprzedająca wyposażenie do domu czyli “Homla” jest teraz dostępna w panelu BaseLinker jako hurtownia dropshippingowa. Masz teraz możliwość wystawiania produktów marki “Homla” na dowolnym koncie marketplace np. na Allegro lub Amazon Polska. Hurtownia ta ma możliwość automatycznego przekazywania zamówień co jest kolejnym ułatwieniem.

Kolejną nowością na którą warto zwrócić uwagę jest integracja marketplace “Zalando”. To konto marketplace umożliwia sprzedaż wielu ubrań obraz obuwia znanych międzynarodowych marek. Teraz masz dostęp do ich bogatej bazy produktowej.

Ostatnią omawianą nowością jest integracja z “Przelewy24”. Możesz w systemie BaseLinker wygenerować link do przelewu. Dzięki niemu klient może opłacić część kwoty lub całość. Co istotne płatność jest widoczna jedynie w systemie BaseLinker.

Jeżeli interesują cię wdrożenia i szkolenia do systemu BaseLinker to zapraszam pod adres biuro@uirp.pl. Zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych