Blog UIRP

Personalizacja MS Excel

Dopasuj MS Excel do swoich potrzeb

Podczas szkoleń z programu MS Excel na poziomie podstawowym jedną z pierwszych rzeczy jaką pokazuje kursantom jest dopasowanie wyglądu i interfejsu programu MS Excel do własnych potrzeb. Komfort pracy z programem możemy zwiększyć dopasowując wygląd wstążki czyli zakładek znajdujących się w górnej części programu. Na kanale YouTube ukazał się film, w którym pokazuje jak dodać nową własną zakładkę na wstążce. Do zakładki możemy dodać dowolne elementy lub narzędzia, których często używamy albo chcemy je mieć umieszczone w jednym miejscu.

Pasek szybkiego dostępu w MS Excel to z kolei miejsce widoczne cały czas gdzie możemy również umieścić często używane i potrzebne narzędzia.

Wszystkie ustawienia związane z personalizacją programu znajdziemy w opcjach programu MS Excel.  Obejrzyj film i dopasuj wygląd programu do swoich indywidualnych potrzeb!

Pamiętaj aby zasubskrybować kanał. Raz w tygodniu dodaje film o tematyce MS Excel oraz e-commerce.

Jeżeli interesują cię szkolenia z programu MS Excel to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Na moim blogu znajdziesz również artykuły i porady dotyczące BaseLinker-a. Wdrożenia BaseLinker i szkolenia BaseLinker można śmiało łączyć z pracą w arkuszach kalkulacyjnych. W obu przypadkach chętnie pomogę.


Sprawdź szkolenia


Wyślij e-mail


Zobacz szkolenia Udemy

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych