Blog UIRP

Pole własne w magazynie

Pole własne w magazynie BaseLinker

Jednym z ważnych elementów systemu BaseLinker jest jego magazyn. Od roku 2022 ze znacznie zwiększonymi możliwościami pozwala on w niektórych przypadkach zastąpić typowy program magazynowo księgowy. Poprzez np. dodanie funkcjonalności tworzenia dokumentów magazynowych. Więcej na ten temat oraz na inne tematy związane z samym nowym magazynie znajdziesz na moim blogu.

W tym wpisie zajmiemy się jednak jedną a bardzo konkretną funkcją nowego magazynu BaseLinker. Chodzi o możliwość dodawania do karty produktu pól własnych. Karta produktu magazynu BaseLinker nie zawsze będzie zawierać wszystkie informacje, których potrzebujesz. Jeżeli prowadzisz specyficzny biznes albo masz własne potrzeby co do tego jakie informacje mają się znajdować przy każdym produkcie to najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie własnych pól informacyjnych.

Nowe pole własne w magazynie może być zwykłym polem tekstowym, polem wyboru albo nawet listą rozwijaną. Możliwości jest bardzo dużo. Pole takie po dodaniu znajdzie się na karcie każdego produktu. Możesz wtedy importując plik CSV z tą informacją do magazynu, uzupełnić setki a nawet tysiące kart produktów.

Zobacz jak dodać takie pole na moim najnowszym filmie na kanale YouTube. W sprawie wdrożeń i szkoleń do BaseLinker napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktoweg.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych