Blog UIRP

Poznaj Baselinker

Wdrożenia BaseLinker = przewaga nad konkurencją

Poza szkoleniami z programu MS Excel zajmuje się również wdrożeniami do systemu Baselinker. Czym jest BaseLinker ? Najprościej mówiąc to platforma dla sprzedawców e-commerce, którzy chcą mieć większą kontrole nad swoim biznesem i planują swój dalszy rozwój.

Wiele firm sprzedaje tylko w swoim sklepie internetowym albo tylko na Allegro. BaseLinker pozwala połączyć te dwie platformy i daje możliwość w przyszłości na dodawanie kolejnych kont allegro albo nowych sklepów. Amazon wkrótce wkroczy do Polski więc to dobry moment na rozwój.

O samej branży sprzedaży internetowej można powiedzieć w zasadzie tyle, że się rozwija i będzie się rozwijać. Polski rynek jest jeszcze bardzo obiecujący jeżeli chodzi o sprzedaż i wzrost liczby kupujących. Niestety tylko 10 % sklepów w Internecie zarabia…

Powodów może być wiele. Na pewno szybsza praca i automatyzacja pozwolą bardziej skupić się na strategii marketingowej i powiększaniu zysku aniżeli na zastanawianiu się czy klient dostał fakturę i czy kurier ją dobrze dostarczył.

BaseLinker pozwala nam kontrolować setki a nawet tysiące zamówień z różnych źródeł w jednym miejscu. Poza samymi zamówieniami możemy wysyłać paczki dla każdego zamówienia dzięki integracją z wieloma firmami kurierskimi oraz systemami kurierskimi takimi jak np. “Epaka”.

W połączeniu z możliwością wystawiania faktur, wystawiania aukcji na Allegro, eBay itd. mamy możliwość zarządzania naszą firmą w sposób automatyczny, szybszy i zdecydowanie bardziej dochodowy ponieważ najważniejszą funkcjonalnością BaseLinker są akcje automatyczne. Akcje te sprawiają, że wiele czynności odbywa się bez naszego udziału. Od prostych takich jak wysłanie maila, wystawienia faktury po jej wydrukowanie.

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy?

BaseLinker składa się z wielu modułów. Jeden tworzy faktury a inny jest magazynem. Poznanie każdego wymaga czasu. Dla firmy, która musi wygrać wyścig z silną konkurencją na rynku e-commerce czas jest najważniejszy. Wdrożenie, które mogę dla Ciebie wykonać przede wszystkim pozwoli ci zaoszczędzić bardzo dużo czasu. 

Wszystkie najważniejsze ustawienia systemu zostaną wykonane zdalnie a na szkoleniu sam dowiesz się wszystkiego co jest niezbędne do obsługi zamówień w BaseLinker.

Moja pomoc to nie tylko konfiguracja i szkolenie. Pomagam również po wdrożeniu. Jestem i służę pomocą w momencie gdy trzeba rozbudować system o nowy sklep albo konto marketplace. 

Wiem jak skutecznie przekazać wiedzę i na podstawie swojego doświadczenia mogę zaproponować ciekawe rozwiązanie.

Poniżej sprawdź drugi film na moim kanale YouTube dotyczący właśnie systemu BaseLinker. Krótka prezentacja akcji automatycznych. Sprawdzaj regularnie moją stronę ponieważ wkrótce pojawi się na niej szkolenie właśnie z systemu BaseLinker. Szkolenie będzie również dostępne na Udemy.

 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych