Blog UIRP

Shopee na BaseLinker

Nowy marketplace dodany do panelu BaseLinker

Oferta integracji BaseLinker cały czas się powiększa. Dodawane są nowe marketplacy, platformy sklepowe oraz inne ciekawe integracje, które mogą pomóc w obsłudze zamówień.

Ostatnią nowością jest platforma Shopee. Shopee jest azjatycką platformą, która od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija i teraz chce zawalczyć o polskiego klienta. Czy będzie to godna konkurencja dla Allegro? Czas pokaże.

Jednym z większych atutów Shopee jest tak zwana “gwarancja shopee” czyli sprzedawca otrzymuje pieniądze za zakup bezpośrednio od Shopee dopiero po tym jak klient otrzyma produkt. Dodatkowo w tym momencie (wrzesień/październik 2021) platforma oferuje wiele ciekawych ofert cenowych oraz promocji.

Platforma sprzedaje w 25 kategoriach i chce zaoferować darmową dostawę bez limitu ceny.

Każdy nowy kanał sprzedaży to szansa na większą sprzedaż. Warto więc sprawdzić czy nasz asortyment znajdzie swoje miejsce i uznanie klientów właśnie na tej platformie. Sama integracja jest podobna do innych tego typu w BaseLinker. Możemy więc zarządzać już wystawionymi ofertami oraz wystawiać bezpośrednio w BaseLinker nowe produkty.

Jeżeli masz pytanie dotyczące wdrożeń do BaseLinker i chciałbyś aby Twoje zamówienia były tam obsługiwane to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Obejrzyj również mój najnowszy film na kanale YouTube i nie zapomnij zasubskrybować kanału! Raz w tygodniu dodawany jest nowy film.


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych