Blog UIRP

Statusy w BaseLinker

Dobra organizacja statusów do połowa sukcesu

BaseLinker to bardzo intuicyjne narzędzie. Warto jednak podczas korzystania z tego systemu odpowiednio go przygotować. Jednym z ważniejszych elementów w pracy z zamówieniami będzie stworzenie statusów, które będą tworzyły logiczny ciąg procesowania zamówień.

Statusy w BaseLinker mają odzwierciedlać proces jaki ma miejsce od momentu gdy zamówienia zostaje pobrane do systemu aż do odebrania paczki przez klienta.

Pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami mamy szereg procesów począwszy od zbierania produktów, przez ich pakowanie, tworzenie dokumentów sprzedaży czy wysyłanie maili do klientów.

Warto nasze statusy podzielić na grupy. Grupy uporządkują chaos, który możemy się pojawić w momencie gdy mamy stworzonych wiele różnych statusów. Pozwala to też “zapanować” wizualnie nad naszymi zamówieniami. Unikajmy również ostrych kolorów. Stosujmy raczej stonowane barwy w różnych odcieniach.

Jeżeli chce zlecić mi wdrożenie do systemu BaseLinker albo szkolenie BaseLinker to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Poniżej jak zawsze na moim blogu znajdziesz film. Zapraszam do subskrypcji kanału.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych