Blog UIRP

Strona Informacyjna w BaseLinker

Wszystko o zamówieniu w jednym miejscu

Każde zamówienie, które zostaje dodane do BaseLinker posiada swoją stronę informacyjną. Jest to adres gdzie klient może sprawdzić status przesyłki u przewoźnika. Zobaczyć dane swojego zamówienia, listę zakupionych przedmiotów a nawet zdjęcie swojej spakowanej paczki (o ile będzie zrobione o czym pisałem w moim wpisie dotyczącym robienia zdjęć paczkom).

Strona może być spersonalizowana. Ustalamy kolorystykę, możemy dodać nasze logo a nawet umieścić tam formularz kontaktowy dla klientów. Po wysłaniu wiadomości przez taki formularz będzie ona widoczna na karcie zamówienia BaseLinker.

Stronę możemy jako zwykły tag dodawać do szablonu wiadomości e-mail albo sms. Podczas wdrożeń do BaseLinker zawsze umieszczam linka w mailach. Każdy klient, może w dowolnym momencie otworzyć stronę i sprawdzić co dzieje się z naszym zamówieniem. W przypadku umieszczenia tagu w szablonie sms sprawa wygląda tak samo. Oczywiście, żeby wysyłać do klienta wiadomości sms trzeba dodać odpowiednią integrację (na moim blogu również znajdziesz wpis na ten temat – publikacja w sierpniu 2021 roku).

Jak widzisz BaseLinker ma wiele narzędzi, które mają za zadanie ułatwić zakupy klientowi. Zatrzymać go w naszym sklepie albo koncie Allegro. Każde pro konsumenckie zachowanie dla Twojej firmy jest dodatkowym plusem i szansą, że klient ponownie dokona u Nas zakupu i wystawi pozytywną opinię.

Stworze dla ciebie najlepszą stronę informacyjną i umieszczę ją w szablonie e-mail podczas wdrożenia do BaseLinker. Jeżeli jesteś ciekawy jak takie rozwiązanie wyglądałoby w twojej firmie to koniecznie napisz i opowiedz o swoim biznesie. Dopasuje dla ciebie najlepszy scenariusz wdrożenia. Skorzystaj z formularza na dole albo napisz na biuro@uirp.pl.


Zapytaj o wdrożenia

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych