Blog UIRP

Szablon aukcji Allegro w BaseLinker

Zanim wystawisz aukcje na Allegro, stwórz jej szablon

Stworzenie atrakcyjnego wizualnie szablonu aukcji, który będzie wykorzystywany podczas wystawiania nowych aukcji na Allegro jest bardzo proste. Szablon taki możesz dodać do BaseLinker. Możesz stworzyć nawet kilka różnych szablonów. Pamiętaj jednak, że za każdym razem będziesz musiał wybrać tylko jeden. Pojedynczy szablon możesz ustawić jako domyślny dla wybranego konta Allegro. Taki domyślny szablon będzie zawsze wybierany podczas wystawiania nowych aukcji dla właśnie tego konta. Możemy to oczywiście jeszcze zmienić zanim zdecydujemy się na wystawienie aukcji.

Stworzenie odpowiedniego szablonu jest jedną z rzeczy, które musisz zrobić zanim zaczniesz wystawiać aukcje za pomocą systemu BaseLinker. Aby to zrobić przejdź w panelu do zakładki Allegro i wybierz “Szablony aukcji”.

Szczegółowa instrukcja jak dodać szablon znajduje się w filmie dodanym na moim kanale YouTube.

Jak zauważysz tworzenie takiego szablonu jest proste i intuicyjne. O kilku rzeczach trzeba jednak pamiętać. Tworzenie szablonu aukcji jest jednym z elementów wdrożenia do systemu BaseLinker. Aby móc wystawiać aukcje należy odpowiednio przygotować swoje konto BaseLinker. Zajmuje się również takim przygotowaniem podczas wdrożeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na wdrożeniem swojej firmy do BaseLinker to napisz do mnie. Przygotuje ofertę i pokaże Ci jak można zautomatyzować Twój biznes.


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych