Blog UIRP

Profile pracowników w BaseLinker

Stwórz profil pracownikom w BaseLinker

Dlaczego warto aby każdy pracownik miał swój własny profil w systemie BaseLinker? Przede wszystkim dzięki temu osoba zarządzająca systemem będzie widziała kiedy dany pracownik się logował i jakich zmian w systemie dokonał. Przykładowo możemy sprawdzić kto wystawił błędną fakturę albo przez przypadek usunął zamówienie 🙂 Oczywiście nie chodzi jedynie o samą kontrolę pracowników. Kreator profili pozwala nam nadać odpowiednie uprawnienia każdemu pracownikowi. Możemy nadać dostęp do wybranych statusów oraz narzędzi BaseLinker.

Magazynier ma dostęp jedynie do statusów z gotowymi do spakowania zamówieniami i może utworzyć przesyłkę. Nie może jednak utworzyć faktur.

Księgowa widzi statystyki i może generować raporty sprzedaży oraz rejestr sprzedaży w zakładce “Faktury”.

Są to jedynie dwa przykłady kiedy w jaki sposób można wykorzystać tworzenie profili w BaseLinker.

Na kanale YouTube możesz zobaczyć jak taki profil stworzyć.

Zapytaj koniecznie o wdrożenia do systemu BaseLinker. Podczas wdrożenia pomagam stworzyć magazyn z produktami w systemie BaseLinker. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego albo po prostu napisać na biuro@uirp.pl.

Pamiętaj o zasubskrybowaniu mojego kanału na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film dotyczący e-commerce lub obsługi programu MS Excel.

Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych