Blog UIRP

Fakturownia + BaseLinker. Jak to działa?

Programy księgowe w BaseLinker

Wielu klientów chce tworzyć faktury i paragony w BaseLinker. Paragony mogą być nawet fiskalizowane bezpośrednio w BaseLinker dzięki programowi firmy INSPIGO. Na ten temat na pewno znajdzie się również wpis na moim blogu. Dzisiaj jednak chciałbym się skupić na programach księgowych, które możemy zintegrować bezpośrednio z systemem BaseLinker. Lista integracji jest widoczna poniżej.

fakturownia-wfirma-infakt-baselinker

Jak działa integracja fakturowni i inne?

Baselinker mimo ogromnych możliwości ma jednak pewne ograniczenia. Jednym z nich jest brak możliwości dodawania do BaseLinker faktur zakupowych. Aby ten problem ominąć warto zintegrować BaseLinker z jednym z programów do księgowości on-line. Dzięki temu wszystkie faktury, które są tworzone w BaseLinker będą również, jednocześnie tworzone w programie księgowym.  Na karcie zamówienia widzimy więc numer faktury już z naszego programu księgowego. Mamy oczywiście cały czas dostęp do faktur również oryginalnych z systemu BaseLinker w zakładce “Zamówienia->Faktury”.

Integracja pozwala nam zdecydować czy klient otrzyma fakturę z BaseLinke czy fakturę z naszego programu księgowego. Możemy również stosować numeracje faktur, która była wcześniej ustawiona w naszym programie księgowym.

Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie dokumenty mamy w jednym miejscu. Faktury, faktury imienne, paragony i inne dokumenty.

Fakturę możemy wysłać do klienta jako załącznik wiadomości e-mail korzystając z przygotowanego wcześniej szablony. Posłuchaj na moim najnowszym filmie jak opowiadam o integracjach i zapytaj o najlepsze wdrożenie do systemu BaseLinker.

Pamiętaj również o zasubskrybowaniu mojego kanału na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film dotyczący e-commerce lub obsługi programu MS Excel. Możesz zapisać się do newslettera, który przypomni Tobie o nowym wpisie na blogu!


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych