Blog UIRP

Dropshipping – Dodawanie hurtowni w BaseLinker

Zacznij sprzedaż produktów z hurtowni w BaseLinker

Dropshipping staje się coraz bardziej popularną formą sprzedaży towarów w branży e-commerce. Wygoda i brak konieczności posiadania własnego magazynu to główne atuty tej formy działalności. Oczywiście jesteśmy w pewien sposób uzależnieni od hurtowni. Nie musimy się jednak martwić o stany magazynowe oraz ich synchronizację. Dzieje się tak ponieważ każda dodana hurtownia do BaseLinker posiada opcje synchronizacji stanów i przesyłania ich na wystawione oferty na kontach marketplace np. Allegro, Amazon, eBay lub Empik. Od zeszłego roku istnieje również możliwość przesyłania stanów z hurtowni prosto do sklepu. Mowa o tym będzie w kolejnych filmach dotyczących dropshippingu.

Liczba dostępnych hurtowni cały czas się poszerza. Jeżeli w panelu BaseLinker nie ma hurtowni, z którą chciałbyś współpracować to bez problem sam możesz stworzyć odpowiednią integracje.

Część hurtowni posiada wbudowaną funkcje przekazywania zamówień do hurtowni bez konieczności logowania się do strony hurtowni!

Dropshipping a BaseLinker

Zastanawiasz się w jaki sposób BaseLinker może pomóc w Twojej sprzedaży? Czy obsługa zamówień może być prostsza dzięki odpowiedniemu przygotowaniu panelu BaseLinker? Odpowiedź brzmi: tak.

Dzięki wdrożeniom do systemu BaseLinker pomogę odpowiednio przygotować panel, podłączyć nawet kilka hurtowni, twój sklep internetowy oraz wszystkie konta marketplace.

W kolejnych filmach na kanale YouTube oraz na moim blogu będę poruszał temat dropshippingu i temu jak odpowiednio przygotować BaseLinker do pracy w tym systemie.

O wdrożeniach do BaseLinker możesz przeczytaj również tutaj.

Zapytaj koniecznie o wdrożenia do systemu BaseLinker. Podczas wdrożenia pomagam stworzyć magazyn z produktami w systemie BaseLinker. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego albo po prostu napisać na biuro@uirp.pl.

Pamiętaj o zasubskrybowaniu mojego kanału na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film dotyczący e-commerce lub obsługi programu MS Excel.


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych