Blog UIRP

Tabele Automatyczne w MS Excel

Szybka i prosta automatyzacja pracy w MS Excel

Jeżeli podczas pracy z programem MS Excel potrzebujesz szybko sformatować swoją tabelę, nadać jej wyjątkowy i atrakcyjny wygląd to narzędzie tabel automatycznych będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Dosłownie w dwa kliknięcia będziesz wstanie uatrakcyjnić wygląd swoich danych poprzez zmianę koloru tła, czcionki, wyrównania i obramowania. Możesz wybrać jeden z wielu gotowych styli tabeli automatycznej co znacząco przyśpieszy pracę z danymi.

Poza zmianą wyglądu narzędzie tabel automatycznych może być również zastosowane to tworzenia prostych raportów. Dodając wiersz podsumowujący możesz automatycznie dodać wybrane funkcje do poszczególnych kolumn tabeli. Funkcje te podsumują, policzą lub sprawdzą średnią wartość z danych, które znajdują się w każdej kolumnie tabeli. Plusem takiego rozwiązania jest to, że w dowolnym momencie możesz wprowadzone zmiany cofnąć lub wyłączyć. Dlatego tabela ta jest nazywana automatyczną 🙂

Tabele automatyczne są częścią szkolenia na poziomie podstawowym, które oferuje firmą i osobą indywidualnym. Na moim kanale YouTube możesz sprawdzić film jak użycie tego narzędzia wygląda w praktyce.

Jeżeli chcesz zapytać o szkolenia z programu MS Excel dla swojej firmy albo dla Siebie to napisz na biuro@uirp.pl lub zajrzyj do zakładki SZKOLENIA MS EXCEL. Szkolenia MS Excel prowadzę w formie on-line oraz tradycyjnej na terenie Wrocławia ale również z możliwością dojazdu do klienta.


Sprawdź szkolenia

Wyślij e-mail


Zobacz szkolenia Udemy

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych