Blog UIRP

Testuj BaseLinker przez 30 dni za darmo!

Dlaczego warto przetestować BaseLinker

Standardowy okres testowy BaseLinker to 14 dni. Podczas tego okresu masz pełny dostęp do panelu. Możesz dodawać takie integracje jak sklep internetowy, Allegro czy integracja InPost. Możesz testować akcje automatyczne, wysyłanie maili oraz tworzenie dokumentów sprzedaży.

BaseLinker to potężne narzędzie, które pozwoli ci kontrolować kilka kanałów sprzedaży w jednym miejscu. Ciągle powiększająca się pula integracji pozwala dodawać kolejne narzędzia, które zautomatyzują wiele czynności w Twojej firmie.

Cały czas możesz również liczyć na support techniczny ze strony BaseLinker.

Nie ważne więc czy masz własny sklep, sprzedajesz w modelu dropshipping czy jedynie na Allegro to koniecznie przetestuj czy BaseLInker będzie odpowiednim narzędziem dla Ciebie i Twojej firmy.

Czasami jednak 14 dni to za mało aby odkryć wszystkie możliwości i zalety BaseLinker. Dzięki UIRP możesz mieć aż 30 dni zupełnie za darmo na testy. Podczas tego okresu możesz na własne oczy przekonać się dlaczego BaseLinker to najlepszy system do obsługi zamówień twojego biznesu. Po 30 dniach sam zdecyduj co dalej.

Skorzystaj z wdrożeń do BaseLinker

Nie każdy ma czas samodzielnie konfigurować system BaseLinker. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie to napisz koniecznie na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Wspólnie przygotujemy najlepszy scenariusz procesowania zamówień dla twojej firmy.

Wdrożenia do systemu BaseLinker to kompleksowa usługa. Pomoc począwszy od konfiguracji i przygotowania systemu BaseLinker poprzez dodanie wszystkich niezbędnych integracji tak aby twój biznes zyskał pełną automatyzację.

Wdrożenia BaseLinker to również szkolenia z obsługi systemu. Po wdrożeniu będziesz w stanie sam obsługiwać zamówienia oraz otrzymasz instrukcję w formie pliku pdf dla Siebie oraz nowych pracowników. Oczywiście po wdrożeniu masz możliwość poprawić to co twoim zdaniem może funkcjonować lepiej w ramach opieki powdrożeniowej.

Zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy


Wyślij e-mail


Przetestuj BaseLinker przez 30 dni za darmo!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych