Blog UIRP

Zamów własny sklep internetowy

Nowa usługa w UIRP!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego sklepu internetowego to zapraszam do wspólnego stworzenia sklepu na platformie woocommerce i zintegrowania sklepu z platformą BaseLinker. Nowa usługa obejmuj tworzenie sklepu od postaw. Własny i indywidulany projekt będzie dopasowany do potrzeb i specyfiki firmy.

Dodatkowo razem z tworzeniem sklepu możemy przygotować specjalnie zaprojektowane logo dla sklepu i firmy. Stwórz z nami niepowtarzalny projekt, który wyróżni Twoją firmę na rynku i pozwoli zapisać się w pamięci klientów.

Na kanale YouTube opowiadam nieco szerzej o usłudze. Więcej informacji pojawiło się również na stronie o wdrożeniach.

Zamów swój sklep już dzisiaj

Wykorzystanie platformy WooCommerce i narzędzi do automatyzacji ecommerce pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję już na starcie. Jeżeli dopiero zaczynasz działalność w e-commerce, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zamów sklep internetowy zintegrowany z BaseLinkerem!

Jesteśmy praktykami e-commerce. Wiemy, jak ważne jest prawidłowe działanie serwisu na urządzeniach mobilnych. Projektujemy responsywne sklepy internetowe z troską o najwyższą wydajność. Zadbamy też, by Twoja strona była przyjazna dla klienta i intuicyjna w obsłudze.

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem sklepów internetowych z użyciem WordPressa i WooCommerce. Witryny są zintegrowane z platformami marketplace, dzięki systemowi BaseLinker. Po zakończeniu projektu zapewniamy szkolenia z zarządzania sklepem i wsparcie techniczne.

Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych