Blog UIRP

Zamawianie kuriera BaseLinker

Akcje automatyczne BaseLinker zamawiające kuriera

Automatyzacja sprzedaży to podstawowa zaleta systemu BaseLinker. Podczas wdrożenia BaseLinker zawsze staram się maksymalnie uprościć proces obsługi zamówień i ustawić cały system tak aby pracownik miał jak najmniej pracy do wykonania.

Mając podpisaną umowę z kilkoma przewoźnikami, logowanie się do każdej strony aby zamówić kuriera bywa uciążliwe i czasochłonne. Dzięki integracjom kurierskim w BaseLinker zamawianie paczek odbywa się bezpośrednio w panelu BaseLinker. Dodatkowo możemy jeszcze cały proces przyśpieszyć za pomocą specjalnych przycisków, które będą tworzyć paczkę u przewoźnika oraz jednocześnie drukować etykietę. Drukowanie etykiet odbywa się dzięki darmowej integracji (do 10 tyś. wydruków miesięcznie) firmy SellIntegro.

Ten sposób zadziała, jeżeli zamawiasz zawsze określony rozmiar paczki lub określony gabaryt do paczkomatu.

Tworzę więc specjalne przyciski, które są widoczne na karcie zamówienia. Po ich wybraniu tworzona jest przesyłka, której numer od razu pojawia się na karcie zamówienia. Dodatkowo w tym samym czasie drukowana jest etykieta.

Proste i szybkie rozwiązanie, które zawsze tworze podczas wdrożeń systemu BaseLinker u swoich klientów.

Na filmie na moim kanale na YouTube pokazuje kilka takich akcji automatycznych. Możesz to rozwiązanie zastosować w swojej firmie.

Jeżeli interesują cię wdrożenia albo masz pytanie odnośnie systemu BaseLinker to zapraszam do kontaktu !
Zapytaj o wdrożenia

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych