Blog UIRP

Zdjęcia przesyłek w BaseLinker

Dlaczego warto wysyłać zdjęcie paczki klientom

Podczas wdrożeń do systemu BaseLinker jednym z zadań, które przede mną stawiają klienci jest ułatwienie im procesów reklamacyjnych. Jednym ze sposobów na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji jest po prostu zrobienie paczce zdjęcia jeszcze przed jej wysłaniem. Wtedy wiadomo co i jak zostało spakowane.

Do BaseLinkera możemy podłączyć kamerkę internetową (dowolnej firmy), którą będzie fotografowała paczkę z góry albo z boku. Inwencję twórczą zostawiam zawsze klientom 🙂

Poza oczywistą zaletą posiadania twardego dowodu podczas sporu z klientem zyskujemy również bardzo sympatyczny sposób na zaimponowanie naszym klientom. Zdjęcie paczki może być dołączone do wysyłanego maila. Niewielu sprzedawców stosuje jeszcze taki zabieg dlatego warto z tego skorzystać.

Zdjęcie może również zostać dodane do strony informacyjnej systemu BaseLinker, która jest zawsze podczas moich wdrożeń dodawana jako link do maili wysyłanych do klientów. Taka strona może zostać spersonalizowana i dopasowana do wymagań klienta. Można tam nawet dodać logo swojej firmy !

Strona ta jest miejscem gdzie klient znajdzie wszystkie informacje o swoim zamówieniu i będzie mógł skontaktować się ze sprzedawcą poprzez formularz kontaktowy. O stronie informacyjnej napiszę nieco więcej w innym wpisie.

Wdrożenia do systemu BaseLinker to kompleksowy scenariusz dla Twojej firmy. Ustawienia związane z robieniem zdjęć paczce są jednym z jego wielu elementów. Jeżeli jesteś ciekawy jak takie wdrożenie mogłoby wyglądać w Twojej firmie to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystać z formularza w zakładce “Kontakt”.

Sprawdź koniecznie mój kanał na YouTube gdzie znajdziesz więcej porad dotyczących e-commerce oraz MS Excel.


Zapytaj o wdrożenia

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych