Blog UIRP

Ścisła kontrola magazynu BaseLinker

Nowy magazyn Część 3 Ścisła kontrola magazynu

Wiele firm, które sprzedają swój towar w internecie potrzebuje sprawnie funkcjonującego magazynu. Może to wynikać z dużej ilości sprzedawanego towaru oraz jego różnorodności. Firma taka korzysta wtedy z programu typu ERP firmy Subiekt albo Comarch. Do niedawna programy te miały kilka funkcjonalności, których BaseLinker nie oferował. Zmieniło się wraz z uruchomieniem nowego magazynu w systemie BaseLinker.

Jedną z ważniejszych i bardziej oczekiwanych funkcji, która się pojawiła jest ścisła kontrola magazynowa. Dzięki tej funkcjonalności BaseLinker tworzy różnego rodzaju dokumenty magazynowe takie jak np. dokument typu WZ. Po uruchomieniu kontroli nie można już w naszym katalogu BaseLinker zmieniać stanów oraz cen ręcznie.

Jak widać więc nowy magazyn może w wielu aspektach zastąpić program typu ERP. Oczywiście decyzje o wyborze programu ERP powinna podjąć każda firma indywidualnie bazując na swoich potrzebach i stylu pracy. Każda firma ma inne wymagania. Nie zmienia to faktu, że BaseLinker ma kolejną ważną i bardzo potrzebną funkcję magazynową.

Przetestuj i zapytaj o wdrożenie

Na blogu pojawiły się już dwa artykuły dotyczące nowego magazynu BaseLinker. Poniżej najdziesz do nich linki.

1. Część 1 Dodawanie produktów

2. Część 2 Import pliku CSV

Zapytaj koniecznie o wdrożenia do systemu BaseLinker. Podczas wdrożenia pomagam stworzyć magazyn z produktami w systemie BaseLinker. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego albo po prostu napisać na biuro@uirp.pl.

Pamiętaj o zasubskrybowaniu mojego kanału na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film dotyczący e-commerce lub obsługi programu MS Excel.


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych