Blog UIRP

Wdrożenia BaseLinker, od czego zacząć ?

Dlaczego warto skorzystać z wdrożeń do BaseLinker?

Każdy kto sprzedaje w branży e-commerce chce dotrzeć do jak największej liczby klientów i systematycznie zwiększać swoją sprzedaż. Każdy sprzedawca wie również, że im większa jest sprzedaż tym trudniejsze staje się prowadzenie swojego biznesu.

Mamy coraz więcej reklamacji, powiększa się asortyment oraz dodawane są nowe rynki zbytu w całej Europie a czasami nawet na świecie. Na te wszystkie sytuacje trzeba się odpowiednio przygotować. Dzięki wdrożeniom do systemu BaseLinker nic Cię nie zaskoczy a twoja firma będzie gotowa na coraz trudniejsze wyzwania.

Automatyzacja i obsługa zamówień w jednym panelu to klucz do sukcesu a czas to nasz najcenniejszy zasób, którego nigdy nie odzyskamy. Warto więc wcześniej pomyśleć o swoim rozwoju i opracować plan rozwoju firmy. Nieodzowną częścią tego planu powinna być sprzedaż przez panel BaseLinker.

Od czego zacząć ?

Przede wszystkim zgłoś się do mnie i opowiedz o swojej firmie. Oto rzeczy o które Cię zapytam przed wdrożeniem a której pozwolą mi opracować lepszy plan wdrożenia dla twojej firmy.

  1. Jak wygląda sprzedaż w tym momencie w twojej firmie ? Muszę poznać sposób w jaki obsługujesz zamówienia aby opracować najlepszy plan na to jak go zmienić.
  2. Gdzie sprzedajesz ? Czy w sklepie, na Allegro, na eBay, Amazon lub innym koncie marketplace.
  3. Gdzie jest magazyn twoich produktów ? Jeżeli chcemy synchronizować stany magazynowe w każdym miejscu to powinieneś posiadać jeden magazyn gdzie będą znajdowały się wszystkie twoje produkty. Magazynem możemy być system ERP taki jak np. SubiektGT albo sklep na platformie Shoper lub Woocommerce.
  4. Gdzie i jakie wystawiasz dokumenty sprzedaży ? Wszystko związane z paragonami, fakturami, drukarkami fiskalnymi i programami księgowymi typu wFifma są ważną częścią twojego biznesu i będą również wzięte pod uwagę podczas wdrożenia.
  5. Z jakich sposobów dostawy korzystasz. Integracja kuriera do BaseLinker to jedna z jego podstawowych zalet. Nie musisz się logować do panelu przewoźnika aby zamówić paczkę. Wszystko będzie się odbywać z poziomu BaseLinkera.
  6. Jaki jest twój plan na przyszłość. Opowiedz o swoich planach i ambicjach. Każda firma w branży e-commerce chce zwiększać sprzedaż dlatego plan wdrożenia musi uwzględniać przyszły jej rozwój.

Jak wygląda wdrożenie ?

Wdrożenie odbywa się zdalnie. Otrzymasz listę potrzebnych informacji, które są niezbędne do tego abym mógł rozpocząć proces wdrożenia. Tworze dla Ciebie konto w systemie BaseLinker i wprowadzam wszystkie niezbędne dane. W niektórych przypadkach wymagane jest logowanie na lokalnym komputerze. Odbywa się to też zdalnie za pomocą darmowego programu komputerowego.

Wdrożenie trwa zwykle kilka dni. Po zakończeniu testujemy wszystkie rozwiązania i poprawiamy błędy. W ramach wdrożenia przewidziane jest szkolenie z procesowania zamówień, obsługi panelu BaseLinker oraz wystawiania i zarządzania aukcjami na Allegro lub innym marketplace.


Dowiedz się więcej o dwrożeniach BaseLinker

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych