Blog UIRP

Dostawa do magazynu BaseLinker

Dostawa w nowym magazynie BaseLinker

W roku 2021 BaseLinker uruchomił nowy magazyn. Ma on wiele funkcji, które charakteryzują pełnoprawne systemu typu ERP. Jedną z takich funkcji jest możliwość dodawania dostaw. O pozostałych możliwościach magazynu, które do tej pory pojawiły się na blogu przeczytasz w tych wpisach:

1. Nowy magazyn

2.Ścisła kontrola magazynowa

W tym wpisie i filmie na blogu zajmiemy się tematem dodawania dostawy do naszego magazynu. Gdy włączymy ścisłą kontrole magazynową możemy w ten sposób uzupełniać stany w magazynie.

Dodawanie dostawy składa się z kilku kroków. Są one pokazane na najnowszym filmie na kanale YouTube. Dzięki dokumentowi, który jest tworzony podczas dostawy masz pełną kontrolę nad tą czynnością. Do dostawy możesz dodać notatki oraz widzisz listę produktów, których stan się zmienił. Pamiętaj aby przed dostawą dodać dostawców.

Zapytaj koniecznie o wdrożenia do systemu BaseLinker. Podczas wdrożenia pomagam stworzyć magazyn z produktami w systemie BaseLinker oraz go skonfigurować. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego albo po prostu napisać na biuro@uirp.pl. Każde wdrożenie jest indywidualnym procesem, którego celem jest przyśpieszenie i automatyzacja obsługi zamówień.

Pamiętaj również o zasubskrybowaniu mojego kanału na YouTube. Raz w tygodniu dodaje film dotyczący e-commerce lub obsługi programu MS Excel. Możesz zapisać się do newslettera, który przypomni Tobie o nowym wpisie na blogu!


Wyślij e-mail

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych