Blog UIRP

Inwentaryzacja magazynu BaseLinker

Prosta inwentaryzacja magazynu

Nowy magazyn BaseLinker ma wiele przydatnych funkcji oraz wbudowanych narzędzi, które ułatwiają kontrole nad magazynem oraz jego efektywne zarządzanie. Jedną z takich funkcji jest możliwość stworzenia inwentaryzacji naszych produktów.

Inwentaryzacja w systemie BaseLinker składa się z kilku kroków. Po dodaniu inwentaryzacji, która po prostu pobierze aktualne stany z magazynu, należy jeszcze te stany sprawdzić.

Odbywa się to za pomocą prostego porównania stanów magazynowych z rzeczywistymi stanami, które posiadamy. Po wprowadzeniu stanów rzeczywistych BaseLinker zaktualizuje stany w magazynie. Należy pamiętać, że po zakończeniu procesu nie można już zmienić stanów faktycznych czyli nie można ponownie edytować samej inwentaryzacji.

Inwentaryzacja jest jednym z wielu przydatnych narzędzi, które znajdziesz w nowym magazynie BaseLinker. Na najnowszym filmie na kanale YouTube możesz zobaczyć jak taką inwentaryzację dodać. Poniżej natomiast najdziesz linki do artykułów dotyczących tematyki związanej z nowym magazynem. Wkrótce tego typu artykułów pojawi się na blogu więcej.

Jeżeli chcesz zapytać o szkolenia lub wdrożenia do BaseLinker to napisz na biuro@uirp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie. Dopasuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Tematy związane z magazynem

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych